Systemy elektroakustyczne

Specjalizujemy się w wykonaniu, montażu oraz instalacji okablowania i systemów elektroakustycznych opartych o urządzenia cyfrowe i analogowe.W skład instalowanych systemów elektroakustycznych wchodzą takie elementy jak:

  • Mikrofonowe systemy bezprzewodowe,
  • Bezprzewodowe systemy odsłuchu osobistego,
  • Kompletne wyposażenie amplifikatorni (szafy sprzętowe, obszycie sygnałowe, wzmacniacze mocy, procesory),
  • Wyposażenie w przejezdne skrzynie techniczne i akcesoria sceniczne (statywy, mikrofony),
  • Urządzenia głośnikowe (systemy głośnikowe liniowe i klasyczne)
Systemy inspicjenta

Dostarczamy specjalistyczne systemy nagłośnienia jak system inspicjenta, słyszalny tylko za kulisami i służący do komunikacji pomiędzy ekipą techniczną a artystami.

Zajmujemy się instalacją i konserwacją systemów inspicjenta, wykonanych zarówno w technologii cyfrowej jak i analogowej. W ramach instalacji oferujemy także podgląd wideo akcji scenicznej oraz bezprzewodowe systemy interkomowe.

Cyfrowe sieci foniczne

Obecne urządzenia cyfrowe w dużej mierze komunikują się poprzez różne protokoły, takie jak Dante, AES67, AVB, AES/EBU czy MADI. W naszej ofercie znajduje się programowanie oraz budowanie cyfrowych sieci fonicznych obsługujących wszystkie popularne standardy.

Systemy rozgłoszeniowe (PA)

Jeden ze specjalistycznych systemów nagłośnienia – obejmuje systemy wykorzystywane w galeriach handlowych, lokalach gastronomicznych, obiektach przemysłowych czy sakralnych. Ich głównym celem jest zarządzanie bezpieczeństwem ludzi (komunikaty słowne) oraz zapewnianie tła muzycznego kreującego klimat obiektu.

Jako ABLO Group dostarczamy rozwiązania w technologii 100 V lub niskoimpedancyjnej, wyposażone w panele sterujące, stacje mikrofonowe czy miksery automatyczne.

Systemy audiowizualne (AV)

W wielu sytuacjach sam dźwięk to za mało. Z pomocą przychodzą kompleksowe systemy projekcji obrazu zintegrowane z nagłośnieniem sali lub przestrzeni.

Pomożemy w doborze urządzeń i zintegrowanych systemów do różnych obiektów, od kina domowego, przez sale wykładowe po wielosegmentowe sale konferencyjne.