Konsola nagłośnieniowa, mikser audio
Systemy elektroakustyczne

Specjalizujemy się w wykonaniu, montażu oraz instalacji okablowania i systemów elektroakustycznych opartych o urządzenia cyfrowe i analogowe. W skład instalowanych systemów nagłośnienia wchodzą takie elementy jak:

  • Mikrofonowe systemy bezprzewodowe,
  • Bezprzewodowe systemy odsłuchu osobistego,
  • Kompletne wyposażenie amplifikatorni (szafy sprzętowe, obszycie sygnałowe, wzmacniacze mocy, procesory sygnałowe),
  • Wyposażenie w przejezdne skrzynie techniczne "case'y" i akcesoria sceniczne (statywy, mikrofony),
  • Urządzenia głośnikowe (systemy głośnikowe liniowe i klasyczne)
Sieci foniczne, Luminex, Cisco
Cyfrowe sieci foniczne

Obecne urządzenia cyfrowe w dużej mierze komunikują się poprzez różne protokoły, takie jak Dante, AES67, AVB, AES/EBU czy MADI. W naszej ofercie znajduje się programowanie oraz budowanie cyfrowych sieci fonicznych obsługujących wszystkie popularne standardy.

System rozgłoszeniowy, PA system
Systemy rozgłoszeniowe (PA)

Jeden ze specjalistycznych systemów nagłośnienia – obejmuje systemy wykorzystywane w galeriach handlowych, lokalach gastronomicznych, obiektach przemysłowych czy sakralnych. Ich głównym celem jest zarządzanie bezpieczeństwem ludzi (komunikaty słowne) oraz zapewnianie tła muzycznego kreującego klimat obiektu.

Jako ABLO Group dostarczamy rozwiązania w technologii 100 V lub niskoimpedancyjnej, wyposażone w panele sterujące, stacje mikrofonowe czy miksery automatyczne.

System audiowizualny AV
Systemy audiowizualne (AV)

W wielu sytuacjach sam dźwięk to za mało. Z pomocą przychodzą kompleksowe systemy projekcji obrazu zintegrowane z nagłośnieniem sali lub przestrzeni.

Pomożemy w doborze urządzeń i zintegrowanych systemów multimedialnych do różnych obiektów, od kina domowego, przez sale wykładowe po wielosegmentowe sale konferencyjne.

System inspicjenta
Systemy inspicjenta

Dostarczamy specjalistyczne systemy nagłośnienia jak system inspicjenta, słyszalny tylko za kulisami i służący do komunikacji pomiędzy ekipą techniczną a artystami.

Zajmujemy się instalacją i konserwacją systemów inspicjenta, wykonanych zarówno w technologii cyfrowej jak i analogowej. W ramach instalacji oferujemy także podgląd wideo akcji scenicznej oraz bezprzewodowe systemy interkomowe.